VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ

Vstupní prohlídka je základ pro úspěch celé další lečby. Zhotovíme Vám RTG snímky, pečlivě Vás vyšetříme a navrhneme další postup.

ZÁCHOVNÁ STOMATOLOGIE


Nic dokonalejšího, než je Váš vlastní zub, nevymyslíme. Proto v případě poškození zubní tkáně kazem nebo úrazem ošetřujeme zuby fotokompozitní (bílou) výplní.


Kromě toho, že jsou vysoce estetické, mechanicky se chovají velice podobně jako zubní tkáň (právě narozdíl od amalgámových výplní). Jejich zhotovení je však časově i technologicky náročnější, což zvládáme díky použití zvětšovacích pomůcek a izolaci pracovního pole kofferdamovou blánou. Ta Vám zaručí komfort ošetření a nám ideální podmínky pro zhotovení výplně.

OŠETŘENÍ KOŘENOVÝCH KANÁLKŮ (ENDODONCIE)


V případě, že je kaz v zubu tak rozsáhlý, že se dostane až do oblasti zubní dřeně (nervu), dochází k silné bolesti a postupnému rozšíření infekce přes kořen zubu až do kosti.

 

Při ošetření kořenových kanálků je potřeba všechny kanálky najít (vhodné zvětšení) a hermeticky zaplnit tak, aby zub mohl nadále plnit svou funkci.

PROTETICKÁ STOMATOLOGIE

Pokud už bílá výplň na rekonstrukci zubu nestačí nebo zub chybí, jsme schopni situaci vyřešit pomocí korunky nebo můstku. Spolupracujeme se špičkovou zubní laboratoří BROSDENT.

BĚLENÍ ZUBŮ

K dosažení zářivého úsměvu vám pomůžeme rychlou a neinvazivní cestou domácího bělení zubů.